PRADINUKŲ KVADRATO FINALAS
2023-03-03 Rudaminoje (Vilniaus r.) vyko Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų finalinės pradinių klasių kvadrato varžybos. Rudenį kelią link finalo pradėjo 56 Lietuvos savivaldybių mokyklos, bet iki finalo nukeliavo tik keturios stipriausios komandos. Finale dalyvavo Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija, Vilkaviškio r. Pilviškių Santakos gimnazija ir Pakruojo r. Žeimelio gimnazija. Vilkaviškio r. komanda buvo laimėjusi Lietuvos miestų mokyklų čempionatą, Mosėdžio gimnazijos komanda 5 berniukai ir 5 mergaitės (Gabrielius S. 3b kl., Dominyka S. ir Saulė V. abi 3a kl., Brigita L. 4b kl., Elijus S., Aivaras M.., Jonė P., Evelina B. ir Jokūbas Z. visi 4a kl.), pirmą susitikimą laimėjo 2-0 prieš Žeimelio komandą. Antrose varžybose laukė labai pajėgi Vilkaviškio komanda. Po labai atkaklios ir permainingos kovos 1-2 buvo nusileista Vilkaviškiui. Trečiose varžybose sprendėsi, kam atiteks vicečempionų taurė. Mosėdiškiai užtikrintai 2-0 įveikė Rudaminos komandą ir pirmą kartą gimnazijos istorijoje iškovojo pradinių klasių kvadrato varžybose II vietą. I vietą laimėjo Vilkaviškio komanda, III liko Rudaminos gimnazija, o ketvirta vieta tenkinosi Žeimelio gimnazija.
Dėkojam Mosėdžio gimnazijos direktorei A. Šverienei už puikų autobusą su kuriuo vykom į finalines varžybas, Skuodo sporto centrui už komandos pavežėjimą į zonines ir tarpzonines varžybas, pradinių klasių mokytojoms.
Vaikus varžyboms ruošė fizinio ugdymo mokytojas Rimantas Bugailiškis.