Birželio 2-3 dienomis mūsų gimnazijos bendruomenė gausiai dalyvavo Skuodo 770-ųjų metų jubiliejinės šventės renginiuose. Didžiuojamės, kad rajono mokinių meninės saviraiškos šventėje ,,Augu po Skuodo dangum“ mūsų gimnazijai atstovavo apie 60 dalyvių. Mūsų programą žiūrovams pristatė Raganaitė iš Mosėdžio (A. Kontrimaitė – 4 kl.). Pirmieji pasirodė mūsų mažieji – tai 2 kl. šokių kolektyvas ,,Taktas“ (vad. J. Jonušienė), kuris smagiai pašoko šokį ,,Hillbilly girl“. O po jų Raganaitė pakvietė I -II kl. gimnazistų tautinių šokių kolektyvą (vad. Z. Šlečkuvienė), kuris trankiai sušoko lietuvių liaudies šokį ,,Piršlio polka“. Šventę dainomis užbaigė bendras Skuodo rajono ugdymo įstaigų choras. Džiugu, kad finalinėse dainose iš mūsų gimnazijos dalyvavo apie 30 atlikėjų – tai 5-8 bei II kl. merginų choras ir IA kl. ukulėlių orkestras. Finalinėje dainoje solo partijas atliko mūsų gimnazistės   R. Gadeikytė ir I. Dvarionaitė, o chorui dirigavo muzikos vyr. mokytoja A. Gadeikienė. Džiaugiamės puikiai šventėje pasirodžiusiais mūsų gimnazijos meniniais kolektyvais ir nuoširdžiausiai dėkojame jų vadovams. O birželio 3 d. mūsų gimnazijos bendruomenė sutelktai atstovavo gimnazijai šventinėje eisenoje. Esame dėkingi technologijų mokytojai  J. Petrauskienei už gimnazijos delegacijos papuošimą išraiškingomis gėlėmis. Dėkojame mūsų bendruomenei už sutelktumą ir atsakomybę, šauniai atstovaujant gimnazijai Skuodo šventiniuose renginiuose.

Pavaduotoja V. Jonkuvienė

Nuotraukas žiūrėkite čia