Šeštadienį į gimnazijos sporto salę mosėdiškius sukvietė ilgametis projektas ,,Sportas – mūsų aistra ir tradicijos“. Džiugu, kad į krepšinio turnyrą atvyko žaisti net 5 nuolatinės komandos: mokinių ,,Gimnazija“, studentų ,,All stars“, dirbančio jaunimo ,,Meškos“, UAB ,,Kūlis“ ir ilgamečių žaidėjų ,,Veteranai“.
     Šventės atidarymo metu taures, medalius ir rėmėjų prizus atnešė žaidėjų vaikai. Jiems buvo suteikta teisė pirmiesiems baudų metimais pradėti turnyro dieną ,,Visi Mosėdyje žaidžia krepšinį“. Vėliau šią krepšinio dieną papuošė ir moteris, kurios varžėsi mesdamos baudas ir tritaškius. Iš vyrų komandų baudas geriausiai metė: Linas Leiliūnas – I, Ovidijus Jonaitis – II, Gabrielius Jasas – III vietos, o tritaškius – Benas Jonkus – I, Lukas Deimantas – II, Edvardas Smulkis – III vietos. Taikliausią ranką nuo vidurio salės tą dieną turėjo Ernestas Vaitkus.
     Turnyro kovos tarp komandų vyko įnirtingai ir emocingai. O joms pasibaigus visos komandos buvo apdovanotos rėmėjų dovanomis, o komandos prizininkės – taurėmis ir medaliais: komanda ,,Kūlis“- I vt., ,,All stars“- II vt. ir ,,Meškos“- III vieta.
Projektą ,,Sportas – mūsų aistra ir tradicijos“ finansavo rajono savivaldybė ir įgyvendino Mosėdžio gimnazija ir Valančiukų kuopa, Mosėdžio seniūnija ir miestelio bendruomenė. Projektą rėmė Mosėdžio verslo įmonės: ,,Skalsa“, ,,Mittet“ ir ,,Mirilda“, seniūnijos ūkininkai – R. Jonkus, L. ir A. Domarkai, privatūs verslininkai: S. ir G. Danevičiai, V. Dainauskas. Projekto organizatoriai dėkoja žaidėjams už puikias rungtynes ir rėmėjams už ilgametę paramą.

   Projekto koordinatorė pavaduotoja V. Jonkuvienė

 

 

Daugiau akimirkų rasite čia