Mokslo metų pabaigoje tradiciškai surengėme pirmūnų ir olimpiadų, konkursų bei sporto varžybų nugalėtojų apdovanojimo šventę ,,Mosėdžio gimnazijos garbė“. Pirmiausia direktorė A. Šverienė įteikė gimnazijos ,,Padėkos raštus“ mokslo pirmūnams, kurių 5-8 ir I-III klasėse priskaičiavome apie 30. Po to pavaduotoja V. Jonkuvienė pakvietė olimpiadų bei konkursų nugalėtojus, kuriems buvo įteikta netoli 50-ties rajono Švietimo skyriaus diplomų ir medalių. Pavaduotoja N. Prialgauskienė pagarsino  gimnazijos metų pasiekimus ir laimėjimus netradiciniuose šalies konkursuose, kurių priskaičiuota virš dešimties. Renginio pabaigoje fizinio ugdymo mokytojas G. Kova pristatė mokinių rajono ir zonos bei šalies sporto varžybų laimėjimus. Asmeninėse ir komandinėse įskaitose šiemet iškovota 45 medaliai, iš kurių: aukso – 23,  sidabro – 10 ir bronzos – 12. Visa mūsų bendruomenė džiaugiasi ir didžiuojasi mūsų mokinių laimėjimais ir pasiekimais, nes bendrai sudėjus visus olimpiadų, konkursų bei sporto varžybų laimėjimus ir apdovanojimus, įteiktus pradinių klasių mokiniams jų šventėje bei ,,Paskutinio skambučio“ proga įteiktus abiturientams, jų surinkome virš šimto. Ta džiugia proga buvo pagerbti ir rožėmis apdovanoti šiuos mokinius parengusieji mokytojai. Šventę papuošė VšĮ ,,Projektų studijos“ muzikantai: saksofonistas ir pianistas Aleksandras Lakšmanas ir klarnetistas, būgnininkas Ąžuolas Paulauskas, kurių nuotaikingą koncertą užsisakėme Kultūros paso lėšomis. Džiaugiamės vieni kitų laimėjimais, didžiuojamės jais ir dėkojame visiems, prisidėjusiems prie mūsų gimnazijos vardo garsinimo rajone ir šalyje.

                                                                                              Pavaduotoja Virgina Jonkuvienė 

Nuotraukas žiūrėkite čia