Jau keletą metų Mosėdžio gimnazija dalyvauja Lietuvos Junior Achievemet inicijuotame projekte ,,Praktinio verslumo ugdymas“. Mokykloje kuriamos mokomosios mokinių bendrovės (MMB), generuojamos verslo idėjos, gaminamos prekės, jos parduodamos, vedama buhalterinė apskaita – vykdoma tikra įmonės veikla.
Gruodžio mėnesį Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų rūmuose ,,Litexpo“ vyksta MMB mugė ,,Kalėdinė eXpo“, į kurią su savo verslo idėjomis ir gaminiais arba jų prototipais atvyksta mokiniai iš visų Lietuvos mokyklų. Skuodo rajono Mosėdžio,  P. Žadeikio ir  Ylakių gimnazijų jaunieji verslininkai taip pat turėjo galimybę dalyvauti ,,Kalėdiniame eXpo 2023“ renginyje. Mūsų moksleiviai ne tik pabuvojo MMB mugėje, bet ir pasigrožėjo Vilniumi iš televizijos bokšto bei kalėdiniu miesteliu Katedros aikštėje, aplankė Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią.
Už šios kelionės organizavimą renginio dalyviai nuoširdžiai dėkoja Jaunimo reikalų koordinatorei Editai Laivienei, o už finansinę paramą Skuodo rajono savivaldybės administracijai.
Ekonomikos ir verslumo mokytoja Aldona Jonušienė