Gruodžio 8 d. mūsų gimnazijos mokiniai vyko į pažintinę kelionę ,,Vilnius -700“, kuria mums dovanojo Šveicarijos lietuvių bendruomenė. Pirmiausia lankytasi Prezidento rūmų ansamblyje įsikūrusiame Valstybės pažinimo centre. Čia vyko edukacija ,,Ką gali pilietis?“. Sugrįžus į Gedimino aikštę, aplankyta Vilniaus širdis – Arkikatedra Bazilika. Po to keliauta į Valdovų rūmus, kur mokiniai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje „Susipažinkime su Valdovų rūmais“. Paskutinė edukacija organizuota pagal Vilniaus jubiliejinę programą ,,Vilnius Tavo kuprinėje“, kurios metu mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime ,,Išnarplioti Vilnių kūrybingai“. Baigę ilgą edukacijų programą, mokiniai pramogavo prekybos centre ,,Akropolis“. Nors tolima kelionė ir įtempta dienotvarkė šiek tiek nuvargino, tačiau pažintis su Vilniumi buvo įdomi ir turininga. Dėkojame mokinius ekskursijoje lydėjusioms mokytojoms: Liudai Alšauskaitei, Daliai Baužienei ir Ramunei Bugailiškienei. Siunčiame padėkos žodžius Šveicarijos lietuvių bendruomenei, kuri sudarė sąlygas mūsų mokiniams aplankyti šventiškai pasipuošusį Vilnių.
Pavaduotoja Virgina Jonkuvienė