2023-09-27 Bartuvos progimnazijos sporto salėje vyko Skuodo r. policijos komisariato organizuojamos kasmetinės sporto varžybos „Jėga, valia, ištvermė“. Varžybose dalyvavo komandos iš Mosėdžio gimnazijos, Pr. Žadeikio gimnazijos, Ylakių gimnazijos, Skuodo amatų ir paslaugų mokyklos ir Bartuvos progimnazijos, iš viso 72 sportininkai. Varžybų nugalėtojai paaiškėjo po trijų rungčių (virvės traukimas, kybojimas ir rankų lenkimas). 7-8 klasių amžiaus grupėje nugalėtojų laurai atiteko Mosėdžio gimnazijos sportininkams (Eimantas Bugailiškis, Dovydas Daukšas, Roberta Šakalytė, Roberta Griciūtė ir Gabrielė Sirutytė visi 8a ir Erikas Levanauskas 8b). Antri ylakiškiai, treti Bartuvos progimnazijos I komanda.
9-10 klasių amžiaus grupėje I vietą Iškovojo Mosėdžio gimnazistai (Augustas Sendrauskas, Gintas Drasutis, Mantvydas Gedrimas, Erika Lažauskaitė, Gabrielė Pilibaitytė ir Yustsiniya Petkus). Antri Ylakių I komanda, treti P. Žadeikio I komanda.
11-12 klasių amžiaus grupėje I vietą iškovojo Skuodo amatų ir paslaugų mokykla, II vietą laimėjo P. Žadeikio gimnazija, treti liko Mosėdžio gimnazija (Tautvydas Šakalys, Rimas Eitutis, Eimantas Vorobjovas, Milena Meškytė, Dominyka Petrauskaitė ir Gabija Baškytė).
Mokinius varžyboms ruošė fizinio ugdymo mokytojai R. Bugailiškis ir G. Kova.