IMG_4668Asociacija „Novi Homines“ – jaunų iniciatyvių žmonių komanda, kurią vienija bendros mintys, idėjos. Aktyvia veikla ugdo jaunų žmonių pilietiškumą, savimonę, saviugdą. Viena iš sėkmingai pavykusių akcijų – „Žaislų lietus“.

Aktyviai bendradarbiaudama su Lietuvos Krepšinio Lyga akcijos metu žiūrovus pakvietė atsinešti pliušinių žaislų, kurie po signalo po pirmojo kėlinio skriejo į aikštę. Rezultatas puikus. Įvairiuose miestuose vykusių rungtynių metu žiūrovai sunešė virš 5000 žaislų, kurie dovanojami daugiavaikėms šeimoms bei sunkiomis socialinėmis sąlygomis gyvenantiems vaikams visoje Lietuvoje Į mūsų gimnaziją atvyko asociacijos pirmininkas Aivaras Daukantas ir viena iš įkūrėjų Ieva Jasaitytė. Svečiai trumpai papasakojo apie „Žaislų lietaus“ idėją. Jų atvežti ir padovanoti žaislai bei bloknotai pradžiugino 51 mūsų gimnazijos moksleivio širdelę.

Ačiū žmonėms, kurie sugeba savo gerais darbais pradžiuginti tuos, kuriems, kad ir mažytė smulkmena, bet padovanota iš širdies, suteikia daug džiaugsmo. Informacija ir nuotraukos bibliotekos vedėjos Daivos Stonkuvienės.