2023-05-10 Mosėdžio gimnazijos stadione vyko masiškiausias šiais metais sporto renginys virvės traukimo varžybos „ Mosėdžio taurė“. Dalyvavo 8 komandos po 10 sportininkų iš Ylakių gimnazijos, Bartuvos progimnazijos, P. Žadeikio gimnazijos ir Mosėdžio gimnazijos. Varžybos vyko dviem pogrupiais: 7-8 klasių ir I-IV gimn. klasių. Jaunesniųjų grupėje I vietą iškovojo Ylakių I komanda, Mosėdžio I komanda (Mantvydas Gedrimas, Gintas Drasutis, Donatas Staškevičius, Edgaras Šakalys, Aurimas Valauskas, Ugnė Žvinklytė, Saulė Rimkutė, Kamilė Narvilaitė, Vesta Milašiūtė ir Kamilė Šverytė visi 8 kl.) po atkaklios kovos iškovojo II vietą, III vietą atiteko Bartuvos progimnazijai. Mosėdžio II komanda (Eimantas Bugailiškis, Gediminas Raudys, Dovydas Daukšas, Jokūbas Petrauskas, Erikas Levanauskas, Roberta Šakalytė, Roberta Griciūtė, Gabrielė Sirutytė, Skaistė Pladaitė visi 7 kl. ir Valentas Valskis 8 kl.) nusileido vyresniems mokiniams ir tenkinosi 4 vieta.
Vyresnių grupėje I vietą laimėjo P. Žadeikio gimnazija, II vietą iškovojo Mosėdžio I komanda (Gedas Alšauskas, Gvidas Baužys, Aurikas Pilibaitis, Deividas Griguola, Armandas Vorobjovas, Milena Meškytė, Dominyka Petrauskaitė, Gabija Jonauskytė, Skaistė Novickaitė, Erika Jarašiūnaitė), III liko Mosėdžio II komanda (Gabrielė Pilibaitytė, Justsinya Petkus, Erika Lažaskaitė, Karolina Bitautaitė, Inesa Dvarionaitė, Paulius Galdikas, Lukas Deimontas, Rigerdas Gervinskas, Augustas Sendrauskas ir Nojus Zabitis visi I gimn. kl.).
Tai buvo pirmos virvės traukimo varžybos. Tikimės, kad jos bus rengiamos kasmet. Mosėdžio gimnazijos mokinius varžyboms ruošė fizinio ugdymo mokytojai R. Bugailiškis ir G. Kova.