Baigiant įgyvendinti Mosėdžio Valančiukų kuopos projektą ,,Atrask save vis iš naujo“, kurį finansavo Skuodo r. savivaldybė, buvo organizuota kultūrinio pažinimo ir karjeros diena Kaune.  Į šią kelionę vyko ne tik valančiukai, bet ir projekto partneriai – Mosėdžio miestelio bendruomenės pirmininkė bei jos tarybos narės. Pirmiausia apsilankėme Lietuvos Švietimo istorijos muziejuje ir pasveikinome jų kolektyvą su 100-mečio jubiliejumi. Čia susipažinome su muziejaus istorija, dalyvavome Montessori programos matematiniuose užsiėmimuose, apžiūrėjome šiuolaikiškas edukacines erdves ir aptarėme tolesnio bendradarbiavimo ryšius.
Antra tą dieną mūsų lankoma vieta, kuri buvo skirta karjeros ugdymui, – Kauno technikos kolegija. Projekto dalyviai ne tik buvo supažindinti su kolegijos studijų galimybėmis ir materialine baze, bet ir dalyvavo praktiniame patyriminiame žaibo atsiradimo eksperimente.
Trečia mūsų lankoma ir labiausiai intrigavusi vieta buvo Kauno improvizacijos teatras, kuris mokė drąsos ir pasitikėjimo. Teatro aktoriai kvietė žiūrovus įsijungti bei kurti čia ir dabar, skatindami įsiklausyti bei išgirsti antrąją pusę. Likome sužavėti kiekvieno žmogaus neatrastomis galimybėmis ir kai kurių mūsiškių kūrybiškumu. Išvykdami namo aplankėme Kauno kalėdinį miestelį ir smagiai pasifotografavome prie Kauno eglutės. Sugrįžę džiaugiamės, kad ši kelionė buvo kupina kūrybinių patirčių ir naujų atradimų.

Valančiukų kuopos vadovė        Virgina Jonkuvienė

Daugiau foto žiūrėkite čia