2022 m. gegužės mėn 19 d. mūsų gimnazijoje įvyko ES finansuojamo projekto „Gamtos mokslų ugdymo stiprinimas, sinchronizuojant praktines, teorines ir virtaulias aplinkas“ Nr. 09.2.1-ESFA- K-728-03-0075 praktinė patyriminė konferencija „Tyrinėk, ieškok, atrask, pažink“. Joje dalyvavo mūsų gimnazijos 8a klasės mokiniai ir svečiai iš Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos, Ylakių gimnazijos, Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos ir Telšių rajono Nevarėnų gimnazijos. Konferencijos praktinėje veikloje mokiai turėjo galimybę susipažinti su akmenų muziejaus ekspozicija, gaminti ir piešti akmens dažais, bei patirti atradimų džiaugsmą ieškodami ir tyrinėdami medžiagas. Konferencijos organizatoriai ir vykdytojai mokytojai Vilma Gailienė ir Virgilijus Pajarskas.                                                                                                                                                                                                   

Daugiau foto žiūrėkite čia