„Lietuvos Junior Achievement“ ugdymo programose Lietuvoje 2020 – 2021 metais dalyvavo 28 820 mokinių, 505 mokytojai, 397 ugdymo įstaigos. Džiaugiamės, kad tarp jų buvo ir mūsų mokinių komandos: 14 – mok. – „Titan” programoje“, 23 mok. – „Titan verslumo čempionate“ ir 60 mok. – „Ekonomikos ir verslumo“ programoje.
Pagal  verslumo projektą „Verslumas  Mosėdžio jaunimui“ mūsų IV kl. gimnazistai: Emilija, Armantė, Julia, Tauras, Gintarė dalyvavo inovacijų ir verslumo stovykloje  „Online iššūkis moksleiviams | accelerator_x bootcamp 2021“, kuri vyko Klaipėdos ARARAT viešbutyje. Gimnazistai kūrė savo verslo idėjas ir pristatė jas verslo atstovams. Didžiuojamės, kad Mosėdžio komanda pateko tarp TOP3 geriausių komandų!
Šį savaitgalį verslumo mokymai tęsėsi Skuodo  Dvare „Ra“, kur IV kl. gimnazistai: Austėja, Orinta, Emilija, Kamilė, Ignas, Tomas ir Dainotas, tobulino savo verslo idėjas, komunikavo su moderatoriumi Edmundu Kvederiu. Mokymai buvo inovatyvūs ir leidžiantis pažvelgti į mažo miestelio verslininkų galimybes. Apibendrinant susitarta, kad „Kiekviena tavo idėja yra verta milijono“.

Mosėdžio gimnazijos informacija