Mūsų gimnazijos 6 kl. mokiniai vyko į Skuodo r. savivaldybės R. Granausko viešąją biblioteką ir dalyvavo projekto ,,Draugoteka“ edukacijose. Šis projektas skatina skaityti knygas, bendrauti ir geriau pažinti save. Edukacijų metu mokiniai atliko įvairias kūrybines užduotis, analizavo ir interpretavo knygų ištraukas, mokėsi atpažinti savo gyvenimiškų situacijų atspindžius literatūroje bei  rasti atsakymus į svarbius gyvenimiškus klausimus.
Žaidimą kūrė Norvegų žaidimo dizaino kompanija „Black Book AS“. Projektas finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansavimo mechanizmo lėšomis. Projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo  sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ vykdytojai ir partneriai – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, Kauno apskrities viešoji biblioteka. Informacinis partneris – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
Dėkojame R. Granausko viešajai bibliotekai už galimybę dalyvauti projekto veiklose ir  jos darbuotojoms Daivai Pušinskaitei, Gintarei Rubinienei ir Vaidai Žvinklei už edukacijas.
 Pavaduotoja V. Jonkuvienė

Nuotraukas žiūrėkite čia