Eil. Nr. | Vardas, Pavardė | Pareigos | Elektroninio pašto adresas |
1 | Audronė Šverienė | Gimnazijos direktorė | info@mosedis.lt |
2 | Nijolė Prialgauskienė | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos vyresnioji mokytoja, neformaliojo ugdymo mokytoja | |
3 | Virgina Jonkuvienė | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, neformaliojo ugdymo organizatorė, ugdymo karjerai specialistė, IV klasės vadovė | |
4 | Diana Zubė | Matematikos ir informacinių technologijų mokytoja, 5 klasės vadovė | |
5 | Marytė Šikšnienė | Matematikos, informacinių technologijų mokytoja metodininkė, III klasės vadovė | |
6 | Elena Petrauskienė | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, IIA klasės vadovė | |
7 | Laima Kaupienė | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, I klasės vadovė | |
8 | Vida Šopagaitė | Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja, etikos mokytoja | |
9 | Lina Klovienė | Anglų kalbos mokytoja metodininkė, rusų kalbos vyr. mokytoja | |
10 | Liuda Alšauskaitė | Anglų kalbos vyresnioji mokytoja, mokytojo padėjėja, IIB klasės vadovė | |
11 | Rasa Dargienė | Anglų kalbos vyresnioji mokytoja, 8b klasės vadovė | |
12 | Renata Pladienė | Anglų kalbos vyresnioji mokytoja | |
13 | Virgina Pociuvienė | Rusų kalbos vyresnioji mokytoja | |
14 | Bronislovas Bagočius | Fizikos vyresnysis mokytojas | |
15 | Vilma Gailienė | Biologijos, biochemijos mokytoja metodininkė, chemijos vyresnioji mokytoja | |
16 | Virgilijus Pajarskas | Geografijos mokytojas ekspertas, gamta ir žmogus mokytojas, neformaliojo ugdymo mokytojas | |
17 | Raimonda Gervinskienė | Pradinių klasių mokytoja, 2a klasės vadovė | |
18 | Lina Sėlenienė | Istorijos mokytoja metodininkė, pilietiškumo pagrindų mokytoja, 6 klasės vadovė | |
19 | Alina Gadeikienė | Muzikos vyresnioji mokytoja | |
20 | Jurgita Petrauskienė | Dailės ir technologijų vyresnioji mokytoja, neformaliojo ugdymo mokytoja | |
21 | Linas Šverys | Technologijų, braižybos mokytojas metodininkas, robotikos mokytojas, neformaliojo ugdymo mokytojas | linas@mosedis.lt |
22 | Aldona Jonušienė | Tikybos, ekonomikos vyresnioji mokytoja, gamta ir žmogus mokytoja | |
23 | Margarita Petrauskaitė | Tikybos mokytoja metodininkė, neformaliojo ugdymo mokytoja | |
24 | Rimantas Bugailiškis | Fizinio ugdymo mokytojas, neformaliojo ugdymo mokytojas, 8a klasės vadovas | |
25 | Giedrius Kova | Fizinio ugdymo mokytojas, neformaliojo ugdymo vyr. mokytojas | |
26 | Aldona Kleivienė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė, neformaliojo ugdymo mokytoja, 4a klasės mokytoja | |
27 | Aldona Stončiuvienė | Pradinių klasių mokytoja , 2b klasės mokytoja | |
28 | Laima Česnauskienė | Mokytojo padėjėja | |
29 | Edita Petrauskienė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė, neformaliojo ugdymo mokytoja, 1a klasės mokytoja | |
30 | Aldona Kidykienė | Mokytojo padėjėja | |
31 | Jūratė Jonušienė | Pradinių klasių vyresnioji mokytoja, neformaliojo ugdymo mokytoja, 3 klasės mokytoja | |
32 | Liuda Petrošienė | Pradinių klasių vyresnioji mokytoja, neformaliojo ugdymo mokytoja, 4b klasės mokytoja | |
33 | Elida Daniuvienė | Pradinių klasių vyresnioji mokytoja, 1b klasės mokytoja | |
34 | Jurgita Beniušienė | Matematikos ir informacinių technologijų mokytoja, 7 klasės vadovė | |
35 | Dalia Noreikienė | Priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ vyresnioji mokytoja, pailgintos grupės mokytoja, neformaliojo ugdymo mokytoja | |
36 | Loreta Jablonskienė | Priešmokyklinės grupės „Pagrandukai“ vyresnioji mokytoja | |
37 | Zita Šlečkuvienė | Neformaliojo ugdymo mokytoja | |
38 | Inga Balienė | Vyresnioji logopedė, specialioji pedagogė | |
39 | Dalia Baužienė | Socialinė pedagogė | |
40 | Daiva Stonkuvienė | Bibliotekos vedėja | |
41 | |||