Mosėdžio gimnazija
Informacija Mokiniams

 

ABITURIENTŲ DĖMESIUI

Vasario 1 d. – balandžio 30 d. prasideda priėmimas į ISM

            ISM Vadybos ir ekonomikos universitete prasideda išankstinis abiturientų priėmimas į bakalauro studijas. Stojantieji bus priimami atsižvelgiant ne tik į akademinius ir visuomeninius pasiekimus, bet ir motyvaciją, o atrinkti kandidatai kvietimo studijuoti sulauks dar prieš   valstybinių egzaminų sesiją.

                          Kodėl verta dalyvauti ISM išankstiniame priėmime?

·   Galite rezervuoti studijų vietą universitete;

·   Išankstinio priėmimo metu yra vertinami ne tik Jūsų akademiniai rezultatai, bet ir motyvacija;

·   Suteikiamos išskirtinės sąlygos stipendijų gavimui;

·   Suteikiama galimybė pretenduoti į ISM socialinę-skatinamąją stipendiją;

·   Nepatirsite jokios konkurencijos su stojančiais pagrindinio priėmimo metu;

·   Saugumo ir užtikrintumo jausmas laikant valstybinius brandos egzaminus

Išankstinio priėmimo metu komisija vertins ne tik kandidatų akademinius rezultatus, bet ir motyvaciją, asmeninius pasiekimus. Todėl kandidatai turi pateikti motyvacinį laišką arba vaizdo įrašą anglų kalba.

                    Paraiškos studijuoti teikiamos  my.ism.lt   iki balandžio 30 d.

2019-02-05


Ne kiekvienas abiturientas žino, kad ir Lietuvoje yra galimybė stoti į universitetą ne tik bendro priėmimo metu, t. y. per LAMA BPO sistemą, tačiau ir tiesiogiai. Tiesioginis priėmimas į Kazimiero Simonavičiaus universitetą jau prasidėjo ir tęsis iki pat rugpjūčio 31 d.
Priėmimo sąlygas rasite čia >>>
Reklaminį plakatą rasite čia >>>

2017-05-15


Kvietimas registruotis į vaikų vasaros poilsio stovyklą randasi čia >>>

2017-04-25


Kvietimas mokytis neakivaizdinėje jaunųjų aktorių mokykloje.
Neakivaizdinės jaunųjų aktorių mokyklos programa.

2017-03-16


Kovo 14 d. VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETO JAUNOJO INŽINIERIAUS MOKYKLA KVIEČIA MOKSLEIVIUS Į TEMINES PASKAITAS

Kovo 15 d. VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETO JAUNOJO INŽINIERIAUS MOKYKLA KVIEČIA MOKSLEIVIUS Į TEMINES PASKAITAS

2017-03-01


KVIEČIA gimnazistus

,,Klaipėda – jaunimo uostas. STUDIJŲ REGATA’17“

 

2017-02-23


2017-02-03


Pasiūlymas, jei dar neapsisprendėte!

LSMU Veterinarijos akademijos Gyvulininkystės technologijos fakultetas.
LSMU
Gyvulininkystės technologijos fakulteto struktūra.

2016-07-08


Šiaulių universitete gauta tikslinio finansavimo vietų, norintiems studijuoti bakalauro studijų programose Mechanikos inžinerija ir Statybos inžinerija.
Negavę valstybės finansuojamo studijų krepšelio, stojantieji gali pasirašyti trišalę sutartį su universitetu ir įmone ir studijuoti nemokamai. Iš patirties žinome, kad daug stojančiųjų nesiryžta to daryti, tačiau be reikalo, nes tikslinės studijos leidžia užsitikrinti ne tik būsimą praktikos, bet ir pirmąją darbo vietą, kuri taip svarbi karjeros pradžioje.

Prašome informuoti besidominčius inžinerinėmis studijomis apie šią galimybę ir padrąsinti juos konsultuotis:

el. p. l.kelpsiene@tf.su.lt,   
tel. 8 41 595842

Taip pat norėčiau priminti, kad nuolat galioja kvietimas apsilankyti mūsų fakultete ir sudalyvauti paskaitose, demonstracijose ar ekskursijose.

2016-06-14


Kauno kolegijos Geodezijos katedros bendruomenė

Siunčia Jums  informaciją apie mūsų rengiamą 
naująją bendrosios inžinerijos krypties  studijų programą

 "Interaktyvioji kartografija", 
į kurią studijuoti priimsime nuo 2016 m. rugsėjo 1 d.

Plačiau:
http://gd.kauko.lt/files/INTERAKTYVIOJI%20KARTOGRAFIJA.pdf

http://gd.kaunokolegija.lt/lt/studijos/studij-programa-interaktyvioji-kartografija.html

2016-01-04


KVIEČIA - LSMU Gyvulininkystės technologijos fakulteto studijų programos:

Gyvulininkystės technologija ir gyvūnų mokslas. 
Gyvulininkystės technologijos studijų programa, patenka tarp tų programų, kurioms yra skiriamas tikslinis finansavimas ir gauna tam tikrą garantuotą studijų krepšelių skaičių.
Noriu informuoti, kad pas mus Gyvulininkystės technologijos studijų programoje dar yra likę tikslinio finansavimo vietų tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje (Žemės ūkio ministerijai pavaldžios įstaigos). Pasirašant sutartį (jei norėsite tikslinio finansavimo) jūs galėsite pasirinkti privatų ar viešą sektorių.

Kad jums būtų galima taikyti tikslinį finansavimą arba pretenduoti į valstybės remiamą vietą turite atitikti šias sąlygas:
Užsienio kalba B1 lygis
Lietuvių kalba valstybinis egzaminas
Konkursinis balas 2 ir daugiau

P.S. Jei kiltų klausimų parašykite ar skambinkite atsakytume į visus jus dominančius klausimus.

Pagarbiai, Evaldas Šlyžius
LSMU Gyvulininkystės technologijos fakulteto prodekanas
Tel.nr. 868922573 , El. paštas evaldas.slyzius@lsmuni.lt

2015-07-16

INFORMACIJA MOKYTOJAMS

    Jaunimo darbo centras kviečia Jus ir Jūsų moksleivius dalyvauti Atvirų durų dienoje moksleiviams Palangos jaunimo darbo centre gegužės 19 d. Laukiami 16 – 19 m. moksleiviai.
   Renginio metu Jaunimo darbo centro specialistas moksleiviams pristatys situaciją darbo rinkoje bei įsidarbinimo galimybes sezoniniam darbui;

   Saugaus darbo, nepilnamečio darbui keliamus reikalavimus, nepilnamečio teises bei pareigas darbo vietoje apžvelgs Valstybinės darbo inspekcijos atstovas;
   Po pranešimų moksleiviai turės galimybę susitikti su darbdaviais ieškančiais moksleivių sezoniniam darbui Palangoje bei Šventojoje. Šiuo metu yra ieškomi dviračių nuomos punktų prižiūrėtojai, ledų ir prieskonių pardavėjai.

Laukiame Jūsų atvykstant gegužės 19 d., pradžia 12.00 val., adresu Vytauto g. 87, Palanga, II a. Renginio trukmė iki 1.5 val.

Mus rasite Palangoje

2015-05-142015-04-27

2015-04-23

2015-03-30


2015-01-30
 
2015-01-23Stojantiesiems

PRASIDEDA BENDRASIS PRIĖMIMAS Į AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS

Sekmadienį, birželio 1 d. pradedami registruoti prašymai studijuoti Lietuvos universitetuose ir kolegijose. Bendrojo priėmimo prašymai teikiami ir koreguojami tik internetu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinėje sistemoje iki liepos 21 d. 17 val.
 
Šiemet priėmime dalyvauja 43 aukštosios mokyklos. Preliminarus valstybės finansuojamų vietų skaičius universitetinėms studijoms šiemet yra 7 576, koleginėms studijoms – 6 874. Iš viso numatoma skirti 14 450 valstybės finansuojamų studijų vietų. Be to, šiemet aukštosioms mokykloms patvirtinta 716 tiksliniu būdu valstybės finansuojamų studijų vietų, iš jų priėmimui į pirmą kursą – net 665 (583 universitetinėms studijoms ir 82 vietos koleginėms studijoms), iš kurių 121 vieta skirta meno studijoms.
 

 Pagrindinio priėmimo metu, stojantysis į prašymą gali įtraukti iki 12 pageidavimų, kuriuos galima papildyti ar išbraukti, keisti jų eiliškumą, pasirinkti studijų formą ir finansavimo pobūdį. Jei prašymas koreguojamas kelis kartus, galioja paskutinė koreguoto prašymo versija.
 
 LAMA BPO informacinėje sistemoje stojantysis ras ir tikslinio finansavimo prašymo formą, kur galės nurodyti iki 3 tikslinės vietos pageidavimų. Kai kurios aukštosios mokyklos čia pateikia informaciją ir apie darbdavius, kurie taip pat rinksis sau būsimus darbuotojus iš prašymą užpildžiusių kandidatų.
 
Liepos 25 d. iki 15 val. stojančiajam bus pateiktas vienas kvietimas į valstybės finansuojamą vietą, vienas kvietimas – į valstybės nefinansuojamą vietą ir pranešta apie galimybę pasirašyti tikslinio finansavimo sutartį, jeigu tokį prašymą pildė.
 
Šiemet pagrindinis priėmimas jau neskaidomas į etapus. Bendrąjį priėmimą sudarys pagrindinis (2014-06-01–2014-07-25) ir papildomas (2014-08-01–2014-08-06) priėmimai. Rugpjūčio 26 d. bus paskelbtas išeivių iš Lietuvos ir lietuvių kilmės užsieniečių, nespėjusių bendrojo priėmimo metu gauti savo vidurinį išsilavinimą patvirtinančių dokumentų, papildomas priėmimas.


Informuojame Jus, kad atsižvelgiant į Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos  poreikius, 2014 m. skirtas valstybinis tikslinis finansavimas šioms studijų vietoms:
1.Vilniaus Gedimino technikos universitetas:
Orlaivių pilotavimo studijų programa (bakalauro studijos) – 2 vietos;
Aviacijos mechanikos inžinerijos studijų programa (bakalauro studijos) – 2 vietos;
2.Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla:
Jūrų laivavedybos studijų programa (bakalauro studijos) – 2 vietos.
Į tokią vietą priimtas studentas turės pasirašyti studijų tikslinio finansavimo sutartį, pagal kurią įsipareigos ne trumpiau kaip tris metus dirbti pagal baigtą studijų programą Valstybės sienos apsaugos tarnybos Aviacijos rinktinėje arba Pakrančių apsaugos rinktinėje.
Pageidaujantieji pretenduoti į tikslines valstybės finansuojamas studijų vietas iki 2014 m. birželio 15 d. turi kreiptis į Pakrančių apsaugos rinktinę (adresu: Gintaro g. 1, Klaipėda) ir gauti siuntimą. Išsami informacija apie siuntimo    išdavimo    sąlygas  ir   procedūras   teikiama  tel. Nr. 8 (46) 397863.PATVIRTINTA 2014 M. BENDROJO PRIĖMIMO Į LIETUVOS AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS TVARKAVDU jau trečius metus ragina Lietuvos moksleivius vasarą pasitikti drauge ir turiningai praleisti laiką. Jau dabar visi norintys gali registruotis į birželio 9–13 d. Kaune vyksiančią „VDU vasaros mokyklą 2014“ ir susipažinti su naujais žmonėmis bei patirti daug įdomių akimirkų. Registracija vyksta iki birželio 6 d.  
Daugiau informacijos galite rasti:
http://www.vdu.lt/lt/moksleivius-kviecia-vdu-vasaros-mokykla-2014/

Taip pat norime informuoti  apie akademinės anglų kalbos vasaros kursus besiruošiantiems studijoms anglų kalba VDU arba kituose Lietuvos ar užsienio universitetuose. Daugiau informacijos rasite prisegtuke arba http://uki.vdu.lt/?p=6451.

                                           
Su šilčiausiais linkėjimais, VDU, Loreta Petrauskaitė
                                            VDU Studijų marketingo tarnyba, vyresnioji specialistė
                                                                                                     8610 73160 

Norintiems studijuoti nemokamai Šiaulių universitete


PATVIRTINTAS 2014 M. GERIAUSIŲJŲ EILĖS SUDARYMO TVARKOS APRAŠO PAKEITIMAS

Š. m. balandžio 2 d. švietimo ir mokslo ministras patvirtino įsakymą Dėl  Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2014 metais tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.

Atkreipiame dėmesį, kad pasikeitė metinių pažymių ir mokyklinių brandos egzaminų įvertinimų perskaičiavimo atitikmenys bei motyvacijos vertinimo (stojantiesiems į švietimo ir ugdymo studijų krypčių grupės studijų programas) balai.
 


Fotografijų konkursas 

 

Jau antrus metus „Naisių vasara“ kviečia vaikus dalyvauti vaikų fotografijų konkurse „Gyvoji gamta 2014“ – stebėti aplinką, fotografuoti gyvūną (-us), siųsti jo nuotrauką (-as) mums ir laimėti prizus.

 

Šio konkurso nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 20 d. Penkių geriausių fotografijų atskirose kategorijose autoriai laimės ekskursijas į Naisius visai savo klasei!

 

Net trys geriausios fotografijos kiekvienoje amžiaus grupėje ir kiekvienoje kategorijoje, t.y. 45 autoriai bus apdovanoti įspūdingais profesionalių fotografijų albumais „Lietuvos laukinės gamtos fotografijos“!

Daugiau informacijos prisegtuke ir www.naisiuvasara.lt

Pagarbiai,

Živilė Vyštartaitė

Direktorė

UAB „Naisių vasara“

Tel.: +370 682 656 87

www.naisiuvasara.lt 

Vaikų fotografijų konkurso informaciją rasite


NaujienosNaujienų archyvasStruktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosBibliotekaFotogalerijaInformacija MokiniamsAbiturientų laidos